Jaunie jaunumi

Projektu konkursā “Sev, tev, novadam” sākusies vērtēšana!

Projektu konkursā “Sev, tev, novadam” sākusies vērtēšana!

Līdz ar jauno programmu “Sev, tev, novadam” Valmieras novada fonds vienlaikus izsludināja arī pirmo projektu konkursu. “Dot iespēju, uzņemties atbildību, veicināt līdzdalību, pilnveidot gan sevi, gan apkārtējos”- šie vārdi kalpoja par būtiskākajiem projekta konkursa atslēgas vārdiem, ar kuriem tika uzrunāti Valmieras apkaimes ļaudis. Rezultātā saņemti 18 projekti, kurus Ziedotāju kluba dalībnieki aicināti vērtēt, lai balsotu par labākajiem. Vairāk informācijas – ŠEIT.

Izsludināts konkurss - ieejam mākslas kosmosā!

Izsludināts konkurss - ieejam mākslas kosmosā!

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija izsludinājusi savu pirmo tematisko ideju konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”. Tā sauklis – Ieejam mākslas kosmosā! JIL mākslas konkurss būs iespēja jauniešiem radīt, atjaunot vai izkrāsot visdažādākos objektus apkārtējā vidē, kā arī rīkot tematiskās izstādes un citas oriģinālas aktivitātes ar paliekošu vērtību. Vairāk par konkursu lasiet ŠEIT.

DEEDin - jauna pasaule brīvprātīgajiem!

DEEDin - jauna pasaule brīvprātīgajiem!

Februārī Valmieras novada fonds atklāja Brīvprātīgā darba interneta aplikāciju “DEEDin”, kas plānota ieviest arī citās Eiropas valstīs: Beļģijā, Rumānijā un Slovākijā. Aplikācija lietotājiem sniedz iespēju atrast piemērotu brīvprātīgā darba vietu kādā no organizācijām, krāt punktus par padarītajiem darbiem, saņemt virtuālus un reālus apbalvojumus, kā arī dalīties ar pieredzes stāstiem. Vienlaikus aplikācija “DEEDin” kalpo ne tikai kā personas CV, bet arī apkopo organizācijas, kurās ir iespējams veikt brīvprātīgo darbu.
Aplikācija tika atklāta reizē ar Labdarības skolu, kur reģistrējušies gandrīz 50 cilvēku no Valmieras. Šobrīd lietotāju skaits ir nedaudz pieaudzis, tai skaitā organizācijas, kas piedāvā brīvprātīgā darba iespējas.

Tuvākajā laikā pavērsies iespēja skatīt lietotāju (reģistrēto brīvprātīgo un organizāciju) profilus, kā arī nereģistrētajiem lietotājiem būs iespēja reģistrēties DEEDin ar savu personīgo “Draugiem.lv” pasi.

Iepazīstaties ar DEEDin mājas lapu ŠEIT.

Projekts notiek ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropa pilsoņiem” finansiālu atbalstu.

Pavasara tīrīšana: ziedo nevajadzīgās bērnu un citas sadzīves mantas

Pavasara tīrīšana: ziedo nevajadzīgās bērnu un citas sadzīves mantas

Jau ceturto reizi tika iztukšota tirdzniecības centra “Valleta” Labdarības istabas “Dāvā bērniem prieku” lielā ziedojumu kaste. Tajā iespējams atstāt bērnu apavus, apģērbus un rotaļlietas mazturīgo ģimeņu bērniem t/c “Valleta” 4. stāvā. Līdz šim saziedotās mantas ir nogādātas Valmieras novada fonda Labdarības noliktavā, kur tās var saņemt ikviens, kam tās ir nepieciešamas.

Atgādinām, ka uz Labdarības noliktavu Garā ielā 10 var atgādāt jebkādas lietas, kas jums nav vajadzīgas, bet ir tīras un lietošanas kārtībā. Lielgabarīta mantas (sadzīves tehnika un mēbeles) aicinām pieteikt, zvanot uz telefona numuru 64281792 vai 20258200, vai rakstot uz e-pastu uz vnf@vnf.lv.

Vecie jaunumi

Fonda Padomes vēlēšanas

Fonda Padomes vēlēšanas

Marta sākumā notika Valmieras novada fonda Padomes jeb kā iepriekš pazinām – Uzraudzības komitejas vēlēšanas. Ar prieku paziņojam, ka arī nākamos divus gadus Padomes priekšsēdētājs būs Normunds Cercins – SIA “Dizaina centra” saimnieks un Vidzemes Tirgotāju savienības biedrs, kā arī padomē darbosies laikraksta “Liesma” galvenā redaktore Antra Lāce, Valmieras bibliotēkas direktore un Zonta kluba biedre Daiga Rokpelne, Jaunatnes centra “Vinda” direktors Dāvis Sirmais, uzņēmējs un Lauvu kluba biedrs Jānis Kiļups, SEB bankas Limbažu filiāles pārvaldnieks un Valmieras domes deputāts Ričards Gailums un angļu valodas pasniedzēja Zane Bērziņa.  
Padome ir VNF pārraudzības institūcija, kuras uzdevums ir sekot fonda darbībai un noteikt tās vadlīnijas. Lai fonds darbotos atbilstoši plašām sabiedrības interesēm un vajadzībām, ir būtiski, lai padome aptvertu trīs galvenās sabiedrības grupas: uzņēmējus, pašvaldību un sabiedrisko sektoru. Pie padomes cilvēkiem fonda darbinieki un brīvprātīgie var vērsties gan pēc padoma un kritikas, gan smelties idejas un rast atbalstu, savukārt fonda ziedotāji un partneri var iegūt uzticamu viedokli par Valmieras novada fondu.

Fonda aksioma – neapstrīdama patiesība!

Fonda aksioma – neapstrīdama patiesība!

19. martā kafejnīcā “Jauna saule” Valmieras novada fonda domubiedriem, draugiem un atbalstītājiem tika prezentēta fonda aksioma par 2013. gadu.

Pasākumā apmeklētāji  izzināja fonda paveikto caur dažādām ģeometriskām figūrām un aritmētiskām formulām. Kopā pagājušā gadā īstenoti 3 projektu konkursi. Aprēķinot 21 iedzīvotāju ideju leņķu jeb projektu summu, ieguvām, ka iedzīvotāju idejas atbalstītas kopsummā par 5843 latiem jeb 8313 eiro. Tādēļ fonds arvien atgriežas pie aksiomas – neapgāžamas patiesības, ka vislabākais veids, kā palīdzēt iedzīvotājiem, ir atbalstīt viņu ieceres un vēlmi darboties apkaimes labā. Vairāki pasākuma apmeklētāji neslēpa, ka tieši pateicoties fondam, tā darbības principiem un vēlmei palīdzēt, viņi spēja īstenot sabiedrībai nozīmīgus projektus.

Labdarības nedēļa Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā

Labdarības nedēļa Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā

Jau trešo gadu pēc kārtas februārī kāda no Valmieras skolām tiek izraudzīta par Labdarības skolu, kuras laikā skolēni plāno un īsteno sirsnīgas un labdarīgas ieceres vienas nedēļas laikā. Šogad par Labdarības skolu tika izvēlēta Valmieras Pārgaujas ģimnāzija (VPĢ). Labdarības nedēļas laikā VPĢ skolēni iestudēja ludziņu, ko atrādīja bērnu dārza bērniem, citi apciemoja sirmgalvjus un slimniekus, palīdzēja Kristīgā Žēlsirdības centra Zupas virtuvē, rīkoja akciju par drošu internetu Valmieras Integrētās bibliotēkas mazākajiem apmeklētājiem un paveica vēl citus labos darbus. Pateicoties klases žurnālistam, ikviens var redzēt, kā VPĢ skolēniem veicās darbos interneta vietnē “Draugiem.lv”. Labdarības nedēļai noslēdzoties, lielāko gandarījumu deva paši VPĢ skolēni ierosinot labdarībai turpmāk veltīt vienu dienu ik mēnesi!

Labdarības skolas kustību 2012. gadā aizsāka organizācija “Labdarības faktors”. Šo gadu laikā tajā iesaistījušās skolas no Valmieras, Alūksnes, Talsiem, Apes, Liepājas, Grobiņas, Tirzas, Padedzes, Malienas un Rīgas.

Santīms pie santīma, cents pie centa

Santīms pie santīma, cents pie centa

Kopš pagājušā gada novembra Valmieras un apkaimes iedzīvotāji veikalu “Austris” un “Neldi” ziedojumu kastītēs ir saziedojuši 680 eiro vietējo ļaužu labajiem darbiem. Ziedojumu kastītēs bija atrodamas gan latu monētas, gan jaunie eiro. Jāatzīst, ka fondā tik daudz monētu vēl nebija skaitīts! Visi lati un eiro ir piepulcināti programmas “Sev, tev, novadam” krājkasītei, kurā atrodas arī Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumi.

Pašlaik veikalos “Austris” un “Neldi” iedzīvotāji tiek aicināti ziedot Oļģerta Krodera fondam. Akcijas mērķis ir izveidot pieminekli izcilajam Valmieras teātra režisoram.

Seniori tiekas ar “Bezkaunīgajiem večiem”

Seniori tiekas ar “Bezkaunīgajiem večiem”

Saulainā marta piektdienā pulcējās 170 Valmieras un apkārtējo novadu seniori Kocēnu kultūras namā, lai baudītu humora pilno un sirsnīgo Limbažu teātra izrādi “Bezkaunīgie veči”.

Seniori aizrautīgi sekoja līdzi Bezkaunīgo veču stāstam, kas vēstīja, kā skaisti un interesanti pavadīt vecumdienas. Teju katra parādītā aina tika pavadīta ar aplausiem. “Kā no dzīves!” - par izrādi sacīja kāda pensionāre no Naukšēniem. Atsauksmes pēc teātra liek saprast, ka šāda veida pasākumus tieši senioriem vajadzētu rīkot biežāk. Vientuļie sirmgalvji patiesi novērtēja iespēju satikt sen neredzētas paziņas un tuvāko novadu kaimiņus.

Pēc izrādes kā patīkamu pavasara sveicienu sirmgalvji saņēma arī nelielu sarūpētu dāvanu paciņu, kurā iekšā bija marmelāde, kafija un citi našķi. To sarūpējis Borisa un Ināras Teterevu fonds, par ko tiem sakām lielu paldies! Paldies arī sociālajiem darbiniekiem un Beverīnas, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu pašvaldībām par atbalstu.

Projektu konkursi

Ieejam mākslas kosmosā!

Ieejam mākslas kosmosā!

VNF Jauniešu ideju laboratorija rīko savu pirmo tematisko ideju konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2014”, kura sauklis skan – Ieejam mākslas kosmosā! JIL mākslas konkurss būs iespēja jauniešiem radīt, atjaunot vai izkrāsot visdažādākos objektus apkārtējā vidē, kā arī rīkot tematiskās izstādes un citas oriģinālas aktivitātes ar paliekošu vērtību. Konkurss tiks rīkots divās kārtās: I kārta noslēgsies 21. aprīļa pusnaktī. Līdz tam tiks gaidītas jauniešu idejas, kuras pēc iesniegšanas I kārtā varēs pilnveidot apmācību laikā, lai pēc tam II kārtā jau iesniegtu detalizētāku idejas pieteikumu. Ideju īstenošanas laiks: līdz pat šī gada 31. septembrim! Konkursa nolikums un pieteikums atrodams ŠEIT.

12 jauniešu MINI idejas Valmieras pusē

Novembrī fonda Jauniešu ideju laboratorija rīkoja mini ideju konkursu “Ja es būtu sava novada priekšnieks“, kurā jaunieši savas idejas īstenošanai varēja iegūt 20 latus (€28). Valmieras un tuvākās apkārtnes jaunieši iesniedza 91 ideju, no kurām tika atbalstītas 12 sabiedrībai aktuālākās un nozīmīgākās! Decembrī un vēl janvārī jaunieši ar lielu degsmi tās īsteno Ķoņos, Mazsalacā, Naukšēnos, Valmierā un Zilākalnā. Turpmāk pastāstīsim, ko jaunieši var paveikt ar 20 latiem jeb 28 eiro.

 

>> Nav mīļākas dāvanas par bērnu rokdarbu

Lai padarītu Ķoņu skolas pašu mazāko skolēnu ikdienu interesantāku, meitenes Sindija, Viktorija un Samanta izdomāja novadīt bērndārzniekiem radošas nodarbības. Tajās mazie ķipari veidoja dažādas mīļdāvaniņas saviem vecākiem.

Aizraujošāku un radošāku darināšanas procesu veidoja izmantotās lentītes, spīgulīši un citi nieciņi. Neskatoties uz to, ka meitenes par ideju konkursu izzināja pēdējā dienā un tikai tad sāka domāt ideju, liels bija prieks uzzināt, ka viņu ideja ir starp atbalstītajām. Ķoņu meitenes ar padomiem un ieteikumiem atbalstīja JIL dalībniece Inga Vēvere, kura ļoti priecājās par meiteņu iniciatīvu radošās darbnīcas turpināt arī šajā gadā. Radošo darbnīcu sižetā varat ielūkoties šeit.

 

>> Zilākalnā Sporta istaba - vieta, kas vieno dažādās paaudzes

Jau kādu laiku Zilākalna jaunieši un pieaugušie pēcpusdienas pavada jaunajā Sporta istabā: aktīvi spēlējot galda spēles, sportojot un vingrojot. Lai informētu pēc iespējas vairāk Zilākalna iedzīvotājus par Sporta istabu, pērnā gada nogalē tai tika sarīkots svinīgs atklāšanas pasākums. Katrs pasākuma apmeklētājs tika cienāts ar cepumiem un siltu tēju no pašu jauniešu apzīmētām krūzēm.

Kā norāda Kitija Vītiņa, JIL dalībniece un idejas mentore, tad “šī ideja uz pārējo ideju fona bija atšķirīga. Projekta īstenotājas pašas bija ļoti aktīvas un ar visu tika galā ļoti labi.” Projekta vadītāja Madara Lāce neslēpj emocijas, sakot: “Priecājos, ka vecāki ņem līdzi arī mazākos, lai jau bērnībā radītu priekšstatu par sportisku un aktīvu dzīvesveidu.”

Sporta istaba Zilākalnā ir bijusi arī iepriekš, bet iepriekšējās telpas tai vairs nebija piemērotas. Daudzi Zilākalna jaunieši iesaistījās jauno telpu remontēšanā un iekārtošanā. Tagad Sporta istaba atrodas bijušā veikala “Marina” telpās. Sporta istabas atklāšanas video sižetā varat ielūkoties šeit.

 

>> Jaunieši iepriecina bērnus Vidzemes slimnīcā

Nedaudz krāsaināku bērnu ikdienu Vidzemes slimnīcā padarīja Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas (VPĢ) jaunieši, kas apciemoja pašus mazākos pacientus.

Ciemošanās laikā jaunieši ar mazajiem Vidzemes slimnīcas Slimību nodaļas bērniem kopīgi gāja rotaļās un dziedāja līksmas bērnu dziesmiņas. Šī projekta vadītāja Rūta Grūbe atzīst, ka labprāt vēl kādu reizi apciemotu Vidzemes slimnīcā esošos bērnus. Jauniešu ciemošanās video sižetu varat aplūkot šeit.

Ziedotāju klubs

Balso projektu konkursā "Sev, tev, novadam"

Balso projektu konkursā

Ir noslēdzies projektu konkurss “Sev, tev, novadam”, kurā ikviens varēja saņemt līdz pat 5000 eiro lielu atbalstu sabiedrībai nozīmīgai idejai. Konkursa pirmajā kārtā saņemtas 27 idejas, bet pēc apmācībām iesniegti 18 projekti. Līdz pat 6. aprīlim Ziedotāju kluba dalībnieki ir aicināti vērtēt un balsot par projektiem, kuru īstenošanu viņi labprāt atbalstītu.  

Projektu konkursā paredzēto finansējumu 5000 eiro apmērā veido Ziedotāju kluba dalībnieku un ziedojumu kastītēs savāktie līdzekļi, kā arī Valmieras pilsētas svētku aktivitātē “Labdarības bumbu rallijs” iegūtās finanses.

Ziedotāju kluba dalībnieki aprīļa beigās būs aicināti uz pirmajām Ziedotāju kluba brokastīm. Ziedotāji neformālā gaisotnē varēs satikties un iepazīties ar citiem apkaimes labvēļiem, apspriest favorītus no projektu konkursa  un patīkami pavadīt laiku.

 

 

Tāpat kā iepriekšējā reizē un arī turpmāk – saruna ar kādu Ziedotāju kluba dalībnieku.

Draugs uz mūžu Latvijas kopienu fondiem un Valmieras novada fondam

Pirms 12 gadiem Mareks Indriksons rīkoja vienu no pirmajiem iedzīvotāju forumiem Latvijā, pēcāk viņa vadībā tika dibināts pirmais kopienas fonds Talsos. Šodien Mareks ir ne tikai Valmieras novada fonda uzticamā partnera “Borisa un Ināras Teterevu fonda” direktors, bet arī Valmieras novada draugs uz mūžu “100 draugu” programmā un kopš pērnā augusta arī Ziedotāju kluba dalībnieks.

“Toreiz Baltijas – Amerikas partnerattiecību programma meklēja partnerus, kas rosinātu vietējos iedzīvotājus iesaistīties savas dzīves veidošanā,” pirmā kopienas fonda dibināšanu atceras Mareks. “Pēc pirmajām iedzīvotāju apspriedēm Talsos un Lielvārdē radās vietējie labdarības fondi ar mērķi mobilizēt vietējos resursus: mantu, darbu un nodrošināt apkaimes attīstību, jo ārzemju atbalsts reiz beigsies.” Mareks teic, ka cilvēkmīlestība uz pašu veidotajām lietām esot noturīgāka, aicinot fondus ieguldīt nākotnē un veidot neaizskaramo kapitālu. “Sākumā tas likās bezjēdzīgi, bet beigās – ja tev nav kapitāla, tad neko nevar izdarīt, tādēļ jāmiksē kopā šodienas atbalsts un jādomā par rītdienu – Valmieras fondam tas izdodas!”

Uz jautājumu, kas ar Valmieru nesaistītu personu rosina ziedot Valmieras novada fondam, Mareks smejot atbild: “Nu kā, es Ansi pazīstu un vēl dažus valmieriešus!” Bet jau nopietnā izteiksmē Mareks teic: “Novērtēju, ka tie, kas stāsta, ka labdarība ir laba, parasti rāda piemēru. Ja tu ar pirmo piecīti skrien pa priekšu, tad arī pārējie sarodas. Otrs – man patīk, ka valmierieši atrod dažādus veidus, kā piesaistīt ziedojumus. Te ar 100 draugu programmu piecu gadu garumā, te – ar pagājušā gada Bumbu ralliju, tagad ar Ziedotāju klubu. Labdarībai jābūt foršai, nevis jāiet ar smagu rūpju savilktu pieri,” uzsver Mareks. “Arī ziedotāji uzņemas atbildību – nevaram sūdzēties, ja ziedojam uz ielas santīmus, jo skaidri zinām, ka tas nenonāks bērnu izglītībai – par ko sašutums? Ziedoju organizācijām, un man jau ir izveidojies noteikts loks. Jāteic, ka katru gadu tas paliek arvien lielāks,” smej Mareks. “Ja ir interesanta ideja – kāpēc nenoziedot?”

Valmieras novada fonda darbībā Mareku Indriksonu visvairāk priecē, ka katru gadu fonds iet uz priekšu un paplašinās – gan fiziski, piemēram, iekārtojot jauniešu māju “Ceplis”, gan ieviešot nebijušus ziedojumu piesaistes veidus. “Varētu teikt, ka fonds ir reģionālais Ziedot.lv,” salīdzina Mareks.

Jautāts, vai kā Ziedotāju kluba dalībnieks izmantos iespēju un vērtēt projektus, viņš skaidro, ka neplāno to darīt, jo nepārzina Valmieras apkaimes vajadzības. “Balsojot elektroniski, vairāk par glītu aprakstu neredzu, bet forši zināt, ka to var un kā to var!”

Citiem Mareks Indriksons novēl: “Pievienojieties fonda Ziedotāju klubam vai 100 draugu programmai! Mirkļa draudzība ir tāda iemīlēšanās, bet attiecību veidošana jau ir sarežģītāka. Ja esi pastāvīgs ziedotājs, uz tevi var paļauties un tas ir labākais veids atvieglot organizācijas darbu, dodot laiku uzrunāt jaunus ziedotājus.”

Ziedotāju klubs – vieta, kur pulcējas Valmieras apkaimes labvēļi. Ziedojot un kļūstot par Ziedotāju kluba dalībnieku varēsiet piedalīties projektu izvērtēšanā un lemt, kas vajadzīgs Jūsu apkaimei. Atkarībā no summas, kas ziedota gada laikā, mainīsies Ziedotāju kluba priekšrocības. Par trim kluba pamatkrāsām kļuvusi brūnā, zaļā un oranžā, kas iezīmē katra labvēļa vēlmi iesaistīties iesniegto ideju vērtēšanā un Valmieras novada fonda rīkotajās aktivitātēs. Ziedojot €20 kļūsiet par pirmā posma dalībnieku (tumši brūns zemes tonis), kas ļaus piedalīties projektu vērtēšanā, veidojot, kopā ar pārējiem, vienu balsi. Savukārt ziedojot €70 un esot otrā posma dalībnieks (zaļā lapotnes krāsa) Jūsu projektu izvērtējums veidos vienu balsi kopvērtējumā. Šī posma dalībniekiem tiks rīkotas īpašas aktivitātes kā ziedotāju brokastis un izzinoša ekskursija, iekļaujot īstenotos projektu apmeklējumu. Vēlot Valmieras apkaimei vairāk kā €140 un kļūstot par oranžā (košā ziedu krāsa) posma dalībnieku, iepriekšminētajām priekšrocībām tiks piepulcinātas citi ekskluzīvi ieguvumi, piemēram, iespēja doties fonda organizētās ārvalstu ekskursijās.

Ziedotājs var būt jebkurš – indivīds, ģimene, sociāla grupa, uzņēmums, institūcija, kurš Ziedotāju kluba “krājkasē” ziedojis vismaz 20 eiro gadā.

Plašāka informācija par Ziedotāju klubu pieejama šeit. 

 

Lai kļūtu par Ziedotāju kluba dalībnieku, ziedot var ar pārskaitījumu uz vienu no VNF kontiem, vai skaidrā naudā Valmieras novada fondā, Garā ielā 10.

Jauniešu ideju laboratorija

Palīdzi jauniešiem īstenot idejas – iegādājies atstarotāju!

Palīdzi jauniešiem īstenot idejas – iegādājies atstarotāju!

Ikvienam no mums ir iespēja atbalstīt jauniešu idejas Valmierā un tās apkārtējos novados! Dažu eiro ziedojums par JIL jauniešu pašu veidoto atstarotāju var sniegt papildu ieguldījumu jauniešu mākslas ideju atbalstīšanā konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”! Atstarotājus vari iegādāties, satiekot JIL jauniešus Valmieras pilsētas ielās, “Basketbola klubs Valmieras” mājas spēlēs Vidzemes Olimpiskajā centrā vai sarunāt atsevišķu tikšanos, sazinoties ar JIL jauniešiem individuāli, rakstot uz e-pastu laboratorija@vnf.lv. Tāpat gaidīsim ikvienu Valmieras novada fondā Garā ielā 10 (2.stāvs) darbadienās no pl.10.00 līdz pl.18.00, iepriekš par to informējot pa telefonu 27820430 (Gundega).

Šobrīd jaunieši saka paldies jau 50 cilvēkiem, kas iegādājušies atstarotājus un mākslas ideju balvu fondam piepulcinājuši gandrīz 100 eiro! Tāpēc nāc un iegādājies savu atstarotāju arī Tu!

Par VNF

Valmieras novada fonds (VNF) ir labdarības organizācija, kura, piesaistot vietējos ziedojumus, atbalsta Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvas un labos darbus mūsu apkaimes sakārtošanai un attīstībai.

Fonds strādā pēc pasaulē atzīta – kopienas fonda – darbības modeļa. VNF pamatdarbība ir virzīta uz ziedojumu piesaisti no Valmieras pilsētas un rajona iedzīvotājiem, uzņēmējiem, bijušajiem valmieriešiem vai vienkārši Valmieras draugiem, kuri vēlas kopīgiem spēkiem stiprināt Valmieras novada attīstību. Piesaistītie ziedojumi konkursu kārtībā tiek izlietoti aktuālāko un svarīgāko vietējo iniciatīvu īstenošanai.

Valmieras novada fonds ir iespēja ar pašu saziedotajiem līdzekļiem sasniegt tieši tos mērķus, kas svarīgi mūsu apkaimei. Fonds ne tikai piesaista līdzekļus, bet ir arī aktīvs sociālo pārmaiņu veicinātājs vietējā sabiedrībā.

 

VNF ir Kopienu fondu kustības dalībnieks.

Fonda darbību pašlaik atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds un Valmieras pilsētas pašvaldība, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

Vairāk par fondu varat uzzināt VNF mājas lapā.